Mūsų įmonės vertybė - mes ieškome prasmingesnio bendravimo su klientais, nes tradicinis bendravimas, kompiuterių pagalba, išsikvėpė. Naujausių technologijų laikais žmonės pamiršta nuoširdų, betarpišką bendravimą, todėl mes norime grįžti prie šios gražios tradicijos ir siūlome jums - Lietuvoje pirmą kartą startuojantį naują projektą - "Monomy" mados vakarėliai jūsų namuose!

Mūsų kompanijos rinkodara - tai pokalbiai, klausymasis, gebėjimas pasakyti kažką nauja, sakyti ir rodyti tą, ką sugebame daryti geriausiai ir tai daryti su žmonėmis akis į akį.

Mūsų kompanijos rinkodaros tikslas - sudominti klientus, padėti jiems suvokti organizacijos ir gaminio reikšmę ir patenkinti jų norus bei poreikius.

Mūsų kompanijos siekis - padėti pažinti žmonėms mus - kad geriau suprastų mus, pasitikėtų mumis ir pajustų norą bendradarbiauti su mūsų kompanija. Tai labiausiai apibūdina mus ir mūsų įmonės pavadinimas UAB "Rodom" ;)

Mūsų kuriamas produktas – vaikiški rūbeliai nuo idėjos sukūrimo, siuvimo iki kliento pasiekimo. Siuvimas vyksta iš itin kokybiškų audinių su išskirtiniu modelių dizainu ir sudėtingais konstrukciniais sprendimais.

Mes dirbame tik su Oeko-Tex standartus atitinkančiomis medžiagomis. Visi gaminiai gimsta mūsų galvose, kiekviena detalė yra apgalvota iki smulkmenų ir pateikta stilinguose bei patogiuose vaikams gaminiuose. Mes siekiame, kad vaikai jaustųsi laisvai ir nevaržomai - stilingai apsirengę.